| anonim_4396 a întrebat:

Mai este puțin și vine ziua mea. Mă gândeam să merg cu cea mai bună prietenă a mea prin București. Ceva idei ce sa facem pe acolo? Pentru ca nu cunosc Bucureștiul prea binelaughing))
Mulțumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De unde esti tu? Cînd este ziua ta? In Bucuresti poti merge prin malluri( moluri) si la film, la pizza, in parc bani sa ai ca ai gasesti ce sa faci in Bucuresti, ca daca mergi in mol te plimbi cîteva ore te ia foamea trebuie bani sa maninci, deci sa ai bani la tine asta e ideea, ca in Bucuresti totul este scump.

| suntserios a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu nu am gasit in "molurile" din Bucuresti nimic mai scump decat in cele din Iasi, Cluj, Timisoara

| mihai69 a răspuns:

Ziua - plimbare prin parcuri, muzee, sau magazinele din vreun mall.
Seara - o masă la un restaurant bun (recomand oricare din lanțul City Grill).
Noaptea - prin cluburi în centrul vechi.

| aimullah123 a răspuns:

Va duceti in mall si mancati ceva bun big grin
Mergeti in parcuri.
Puteti vizita si Catedrala mantuirii neamului big grin (glumesc) (dar daca chiar vreti coborati la statia de metrou Izvor laughing )
Putei manca la Dristor big grin
Sunt o gramada locuri de vizitat in Bucuresti trebuie doar sa intrii pe google maps si sa vezi

| Public22 a răspuns:

Mergi în București doar sa zici ca ai fost acolo? Mare rahat. Poți sa te distrezi foarte bine și de unde ești tu. Sau dacă tot vrei sa pleci de acasă, du-o la Therme pe prietena ta.

| Public22 a răspuns:

laughing)) deci mor, nu mai pot. Și ce ați văzut la ferme, vaci, porci? La Therme am zis.

| St4rF4S7 a răspuns:

La multi ani!?❤