| MissLilith24 a întrebat:

Pentru cei din Timisoara...Ce pensiuni/hoteluri/moteluri ieftine stiti? Care e cel mai ieftin?
Dau funda love struck

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru a găsi cazare undeva (în țară sau în afara ei) eu am folosit întotdeauna saitul booking.com Îl recomand cu încredere. Mai poți căuta și pe turistinfo, dar ei sunt ceva mai puțin exigenți cu cei care colaborează și e posibil să găsești ceva ieftin și prost. Oricum, la acest moment, pentru o cazare decentă într-un oraș din România, prețul mediu pentru o cameră dublă e cam de 100 lei pe noapte.
Eventual, verifică aici http://amfostacolo.ro/romania-pareri,15/timisoara,91,1177/ dacă există impresii despre cazarea aleasă, și ce recomandă cei care au fost acolo.

Răspuns utilizator avertizat