| JuuustMe a întrebat:

Hei, TPU!
Plec in Italia,Roma in curand si ma intream ce pot vizita mai frumos acolo. Adica mall-uri,parcuri, atractii d-astea mai... stiti voi... laughing
Ma ajutati? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Uite aici:
http://www.tvl.ro/roma/obiective_turistice_roma.html
Roma e uimitoare, chiar ai ce vedea! Drum bun si o vacanta cat mai frumoasa iti doresc!

| JuuustMe explică (pentru Adry05):

Multumesc mult :*:*

| Adry05 a răspuns (pentru JuuustMe):

Nu ai pentru ce. Ma bucur ca te-am ajutat! happy

5 răspunsuri:
| kilometru0 a răspuns:

Si eu plec in Italia pe 5! in ce zona mergi?

| Sasann a răspuns:

Am fost in Italia acum cateva luni si ce mi-a placut din ce am vazut a fost: Colosseum, Castelul Sant'Angelo, Muzeul Civilizatiei Romane si Trastevere mi-am luat o bere si am stat pe bancute alaturi de prietena si porumbei laughing.

| Sarah64 a răspuns:

Pai in Italia/Sicilia poti vedea Insula Frumoasa/Vaporul Valetta/Portul dancingMarea Isobella etc. Funda? :X