| Theoneo a întrebat:

Hei TPU sunt din Întorsura Buzăului și vreau sa merg cu niște prieteni pe muntele Roșu dar niciunul dintre noi nu știe cum, ați putea sa ne ajutați? Dau funda.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu masina pana pe DN1A si la vreo 50 km de Brasov se urca vreo 4-5 km pe drum forestier pana la cabane, pe urma la pas

| Theoneo explică (pentru suntserios):

Mulțumesc, dar ma refer un drum prin Vama Buzaului

2 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Pai se poate prin Vama Buzaului pe la Cascadele Urlatoare. E traseu marcat dar e mai bine sa luati si niste adulti cu voi, macar unul. Numai bine!