| ciocoladi a întrebat:

Știe cineva la ce oră ajunge autobuzul de Carrefour (Jupiter City) la școala 2 sau la Carpați în Pitești?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Uita-te in google maps, in orasul tau pe strazi apar niste patratele albastre (alea sant statiile de autobuz). Vezi care e autobuzul tau de ex. numarul 23 pune ora plecarii din statia ta si vezi la destinatie pune ora cand ajunge. Nu e mare lucru totul e sa te obisnuiesti, sau cauti regia de transport siteul lor si vezi orarul de circulatie

1 răspuns: