| Mary0905 a întrebat:

Vreau sa va întreb ceva in legătura cu zborul cu avionul pe lunga durata (gen 15-16 ore)

O sa merg in Septembrie in Maldive și am câteva întrebări legate de zbor (am mai fost cu avionul de 2 ori dar mi-e puțin frica de un zbor așa de lung, gen sa nu se intample ceva)

1. Mi-e foarte frica sa merg cu avionul (am mai fost doar de 2 ori, dar inca mi-e frica) Credeti ca o sa se intample ceva?

2. Daca ati fost in Maldive cum a fost sau daca ati vazut recenzii si pareri sa imi spuneti cat de bune au fost.

Si cam atat am avut de intrebat
DAU FUNDITA!

1 răspuns:
| Lissa22 a răspuns:

Buna!
Legat de avion, am o experienta buna cu el, mai ales cand locul meu de munca se bazeaza pe mult calatorit in strainatate, asa merg destul de des. Daca ar trebui sa spun cel mai rezonabil avion ar fi cel de la Wizz Air. Nu are de ce sa iti fie teama cu avionul, doar in filme se intampla lucruri care ma mai inspaimanta si pe mine.
In Maldive am fost de 2 ori si vreau sa spun ca este un peisaj spendid cu apa albastru-deschis si foarte cristalina incat se vede prin ea.
Sper ca te-am ajutat.
Fundita?