| Ursuleţ25 a întrebat:

Hei. Vreau si eu niste obiective turistice, cam la 2-3 ore de mers din Brasov. Ceva interesant care chiar merita vazut. Ca ai mei vor sa mergem tocmai la mama caramidei laughing), vreo 8-9-10 ore de mers cu masina, si pe mine nu ma intereseaza si nici nu ma fascineaza. Adica ce " excursie " e aia cu aproape 2 zile de mers pe drum? Mersi si dau funda celui / celei care m-a ajutat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai o groaza de lucruri de vazut in zona
castelul Bran
cetatea Rasnov
castelul Peles la Sinaia
Statiunea Sinaia in sine
Urcat cu telecabina la Babele
Mers la cascada Urlatoarea de la Busteni

Ce excursie e ala in care mergi mereu? e o excursie in care vezi si vizitezi multe lucruri, nu o excursie pe care o pierzi stand in hotel sau plimbandu te intr un singur loc