| PixiLittleThing a întrebat:

Heii^^...Luni[pana miercuri]am o excursie cu clasa.Imi ziceti va rog niste jocuri ca sa nu ne plictisim in autobuz? Dar toti! Vreo 40:*

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Jucati carti-nu prea puteti sa jucati nimic, nici "Urmatoarea Carte" caci sunteti prea multi...nu cred totusi ca vor vrea toti sa joace. Spuneti bancuri(daca aveti microfon la autobuz e si mai bine). Depinde si ce varsta aveti. Dar nu ve veti plictisi, va garntez eu. Cant sunteti atat de multi, gasisti voi ceva sa faecti si in mod cert nu vor vrea toti acelasi lucru. Cand mergeam(si merg) si eu in excursie cu clasa, sunt genul care se aseaza in spate(e bataie pe locurile respctive) si de obicei ne strangem cei mai apropiati ca si in timpul scolii. Zona din spate e zona de urlete, de raseste si de distractie la noi. Mereu ni se atrage atentia asupra galagiei noastre. Ne cumparam mancare la gramada si ascultam muzica, mai depanam amintiri, mai dansam, mai jucam carti, ne mai tachinam, ne mai batem(in gluma), mai jucam "Adevar&Provocare" si multe altele. Si mai ales, ne facem planurile in legatura cu excursia! Apropo, distractie placuta si calatorie placuta!

5 răspunsuri:
| CeQe a răspuns:

Conquiztador. happy

| andrei95 a răspuns:

Adevar sau provocare

| dea1andreea a răspuns:

Paii. adevar si provocarewinking asta am jucat noi in excursie laughing si sa dai niste provocari din alea de ex: sa mearga la sofer si sa-l intrebe daca are un foc, sau sa-i zica la profa ca are tot bagaju plin cu tigari si alcool rolling on the floor)) sa vezi ce mutra face aia smug

| TaKeNN a răspuns:

Carti,Va trimiteti muzica pe telefon, Bancuri, Barfiti, Faceti rime, Sau mimati... Vot?

| Robertelisei a răspuns:

Pai luati si voi vreo 5 pachete de carti si jucati cate 7-8 la pachet laughing sau adevar sau provocare. jucati fazan. eh gasiti voi ce sa jucatii.