| emmacool a întrebat:

Heii,puti sa imi ziceti un hotel in statiunea Mamaia aproape de Cazino si Telegondola, sar noaptea sa nu fie zgomot. Fara mic dejun.Pentru 3 persoane si 2 persoane si preturi daca se poate.
*Puteti sa imi ziceti care e treaba cu FUnda pe TPU?
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Mai bine mergi şi întreabă la o agenţie.

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Mai bine lasa parintii sa se intereseze, habar n-ai ce sa intrebi.

| emmacool explică (pentru Mihaela1964):

Auzi eu am pus alta intrebare. PArintii mei mi-au zis sa vad ce-mi place deci te rog nu mai comenta aiurea si pleaca de aici ca nu esti in stare sa raspunzi.A da, habar n-ai tu ce sa raspunzi happy