| Emima27 a întrebat:

Heii TPU! Am 13 ani si voi zbura neinsotita de tutore (doar cu insotitor de zbor) pana in America. Am emotii mari, mai ales ca sunt multe ore si mai e si escala la Amsterdam. Ati fost vreodata in aceasta situatie? Sunt insotitorii de zbor de incredere?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Insotitorii de zbor sunt niste oameni foarte bine antrenati pentru orice situatie, mai ales pentru comunicarea cu pasagerii asa ca sunt de incredere

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Emima si mai cum te cheamă? Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

..stai calm/a. Va fi totul okay 100%.

Dar vreau si euuuu. crying

| Blastphemy a răspuns:

Ce baftă că ai viză.

| suntserios a răspuns (pentru Blastphemy):

Chiar nu e o bafta sa iei viza de SUA in conditiile in care rata de refuz e de 10%

| Blastphemy a răspuns (pentru suntserios):

Serios? Ultima dată când am verificat trebuia să fii rudă de gradul 1 cu cineva care e deja stabilit acolo printre altele.

| suntserios a răspuns (pentru Blastphemy):

Viza de turist nu are nicio treaba cu rudele

| Blastphemy a răspuns (pentru suntserios):

Nu mă refer la aia. Zic de viza pentru ședere permanentă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Blastphemy):

Viza de sedere permanenta, este viza de emigrare