| zmeurica90 a întrebat:

Heii TPU! Am o intrebare, din curiozitate. Dac-ar fi sa plecati in alta tara, in care-ati pleca DE TOT? Si-n care oras? big grin. Eu am 3 variante:
1. India[New Delhi, Agra sau Mumbai:X]
2. China[Beijing sau Shanghai]
si 3. Turcia [ Ankara sau Antalya]

Răspuns Câştigător
| AngelJustNight a răspuns:

China -Shanghai:X e super acolo:X

16 răspunsuri:
| Ariyana a răspuns:

As pleca in Canada, in Toronto deoarece Canada este la nivel global una dintre cele mai apreciate tari, nu sunt in general probleme cu salariile si canadienii sunt unii dintre cei mai corecti oameni.De asemenea nu au probleme in politica sau probleme financiare.
Sper ca ti-am mai linistit curiozitatea cu raspunsul meu. happy

| zmeurica90 explică (pentru Ariyana):

Eu acolo ma mut de tot anul viitor, e un trai bun din cate-am auzit astept sa `mi dea accept la imigrare darr faza e ca nu` prea`mi place... Oricum... Daca salariile sunt bine platite si'asa, nu ma mai intereseaza peisajele.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Federatia Rusa cel mai mult imi place Ekaterinburg.

| Ncl_9813 a răspuns:

USA- L.A, New York sau de ce nu Hollywood

Bulgaria-Varna

Austria-Viena

cam astea ar fi.

| NuDauFunda a răspuns (pentru Ncl_9813):

Hollywood e un cartier (district) al Los Angeles-ului tongue
Eu in State, nici nu conteaza orasul, sau prin Anglia pe undeva, de ce nu...
In India e saracie lucie, acolo ori esti ultra bogat, ori traiesti de pe-o zi pe alta.
Din celelalte 2 as prefera China, pentru cultura lor.

| zmeurica90 explică (pentru NuDauFunda):

Da, dar in India vreau sa zic... daca ai scoala, ai si un serviciu bun! eu am 2 facultati si totusi as fi bine platita, plus de asta, acolo de ex. rosiile sunt 1 rupie [am vizitat], care la noi inseamna 50 de bani,winking

| zmeurica90 explică (pentru zmeurica90):

Adica totu`i ieftin si cei scoliti au bani, fara nuumar! rolling on the floor)))

| LoveIsAllNeed a răspuns:

SUA in Canada sau Los Angeles. Las Vegas si altelehappy

| Misu1997 a răspuns:

New york visul meu, dar din variantele tale China Beijing, Turcia Ankara

| sebasguyfulls a răspuns:

United Kingdom in London.
SUA in Los Angeles

| Just4Joker a răspuns (pentru sebasguyfulls):

UK in liverpool.
USA in St Louis, Missouri sau Chicago il., New York saaaaau poate chiar Las Vegas, Nevada (sau Reno)

| DenisaIna a răspuns:

Dintre astea trei as alege 3 ca in restul sunt cutremure si tzunami!

| LoveNight a răspuns:

1.Rusia-Moscova
2.Islanda-Reykjavik
3.Marea Britanie-Londra

| GeorgiVerma a răspuns:

India,mumbaihappy

| alina4402 a răspuns:

Turcia! [Izmir sau Andana]

| roberttttcristiannnnnn1991 a răspuns:

India New Delhi ca e capitalaia, Agra pentru ca acolo vei vedea celebrul Taj Mahal