| Hateyou a întrebat:

Heii TPU...Ma puteti ajuta si pe mine?
Parintii mei vor sa mergem in vacanta intai pe Transalpina, apoi prin Moldova pe la manastiri.Eu vreau sa mergem si la mare si le-am propus sa mergem dupa si cateva zile la mare, dar au zis ca nu stiu daca ne incadram in timp.Idea e ca plecam pe 21 si pana pe 29 trebuie sa ajungem acasa.Credeti ca avem timp sa mai stam si cateva zile la mare? Daca mai stiti si altceva interesant de vazut in zona asta spuneti-mi va rogbig grin.Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

pe transalpina merita sa te duci, oricum sa zicem ca transalpina sa stai sa vezi cam 2-3 zile, apoi manastirile din moldova de asemenea superbe am fost anul trecut si acum 3 ani si sunt superbe acolo trebuie stat cam 2 zile deci va ramane timp si pentu mare.

6 răspunsuri:
| SweeTLemon a răspuns:

Transalpina merita, trust mewinking Have fun

| AxelBv a răspuns:

Transalpina merita vazuta. Desi si la mare e fain, apa,nisip,apa, nisip, gunoie, gunoaie, gunoaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transalpina e rupta din Rai. Marea mai poate astepta.

| oBelieveMe a răspuns:

Transalpina e super tare...Niste peisaje..SUPERBE!
Dar depinde cat vrei sa stai la mare si cat vrei sa stai la munte...
Poti sta 3-4 zile la munte si apoi 3-4 zile la mare, sau invers.
DISTRACTIE PLACUTA!

| LittttleMonster a răspuns:

Si ai mei vor moldova si transalpinaaa.Eu vreau la mare si la mare mergem, pe 23laughingSa se ia parintii de mana ca suntem tineri si vrem la mareeee....departare de casaa la distractiee! TRAIASCA MAREA!winkingwinkingwinking

| Hateyou explică (pentru LittttleMonster):

Pai eu vreau si la mare si in moldova si transalpina..si vroiam sa vad daca stia cineva daca pot sa ajung si la mare in 7-8 zilebig grin