| Icss a întrebat:

Heii TPU. Vreau si eu un metin destul de fain...cu ratele mai mari si sa nu regret ca ma joc anumitul mt.big grin funditttttsaaa:X:X:X:X

11 răspunsuri:
| TRN a răspuns:

Mondialmt2...hammermt2.timmt2. Succes!

| KosmyTheBoss a răspuns:

Aici gasesti mai multe metine si nu o sa iti para rau ca joci;) http://topofgames.com/Metin2/ succes!

| qLoveSmileღ a răspuns:

Heii! Te-as sfatui sa te apuci de Metin2United! Eu il joc, crede-ma, este foarte tare!; x. Serverul este deschis 24/24 de ore, are iteme bune, primesti multi bani! In joc nu sunt numai romani! Dar stai linistita, ca sunt oameni foarte de treaba! Exemplu, pe mine m-a vazut un ninja, mi-a dat Trade ( negociaza ) mi-a pus nimfa +9, si a dat accept.; x. Site-ul lor este : http://metin2united.com. Se merita! :). A, am uitat sa mentionez ca are frizuri la 0 yang, si te da la lvl 31 cu cal militar lvl 21. :* Sper sa te joci si tu. Bafta!; x

| sukree90 a răspuns:

Iti dau eu unu dar e in portugheza Ezy mt 2 e foarte tare este lvl 250 max kiwi adica frunza este 20kk-10kk +9 big grinbig grin funditaaaaaa :X::X

| sukree90 a răspuns:

EzyMt2...LVL max 250..BFT.SUCCES!

| Leonard_Miriuta_1998 a răspuns:

Ati dau un metin2 cora ratele 1000x si eu am crescut 1 ora lv 110 sunt numai romani http://metin2cora.in/

| sundoku a răspuns (pentru Leonard_Miriuta_1998):

Ce insemna ratele 1000x ia bani adevarti?

| 20ruben2 a răspuns:

Metin2 arena e foarete frumos funda X:

| cosminbosu a răspuns:

Http://metin2place.ro/category/servere/ gasesti aici cele mai tari servere funda?

| stefanradusr a răspuns:

SaLLUT.Eu m-a apuc de metin 2 x si este destul de tare

| VirusulAlb1 a răspuns:

Joaca Metin2 Apollo e tare eu am lvl128 taramul albastru ma numesc mortal01 e 24 din 24 carme tari+9