| Justdoit4 a întrebat:

Heii! Vreau de revelion sa merg la munte cu prietenii( 10-15 persoane) pentru 5 zile la Predeal, Sinaia,Brasov nu conteaza neaparat, cat am vrea sa inchiriem o vila/pensiune/cabana doar pentru noi in perioada 29.12-02.01.2015. M-am interesat dar preturile sunt exagerat de scumpe, cunoasteti pe cineva sau daca ati mai fost si voi si puteti sa ma ajutati, sa imi recomandati o locatie unde pretul sa nu depaseasca 30 de milioane daca se poate pentru acea perioada? Multumesc!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ofertele de pe internet la agenții specializate!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Http://www.turistinfo.ro/

cauta aici, dar vezi pe cele de maxim 2 stele ca la bugetul vostru slabe sanse la altceva