| adelinahildegard a întrebat:

imi puteti spune marci de ţigări pe care le pot gasi in Italia si preţul lor? In italia ce-mi trebuie sa iau un pachet si de unde le pot cumpara? mersi

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Pall Mall, Marlboro si multe altele...depinde ce fumezi. si ca sa cumperi nu cred ca iti trebuie nimic. eventual daca nu vrea sa iti dea sa ai un act la tine ca sa arati ca ai 18ani..gen permis sau card bancar... Si de cumparat gaesti la benzinarii, tabacheri si alte magazine.
Cat despre pret parca 5euro este pachetul de Pall Mall ca eu asta fumez.

| WarriorCat a răspuns:

Prin orice mall big grin