| Alinuu24 a întrebat:

Heiii:***! Peste 6 zile plec la mare...si nu prea stiu ce sa-mi iau.Ati putea sa ma ajutatii? Stau 6 zile. Poate asta va ajuta in a va gandiibatting eyelashes.

Fundaa logikbatting eyelashes.

>Multuuuuuumescc:d

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Pai iti trebuie cam asa:

-Prosoape mari si mici,pentru dus si pentru asezat pe nisip sau un cearceaf daca iti e mai comod.
-Crema de protectie si ochelarii de soare.
-Rochitze,fustitze,pantaloni scurti,lenjerie intima si tot ce mai sti ca vei purta pana pe plaja sau cand te vei plimba seara...
-Sa nu cumva sa uiti costumul de baie
-Si in rest,poti sa iti iei si umbrela in caz de ploie,dar doamne fereste sa speram ca e soare,o palarie sau o sapca.
-Cam atat iti trebuie,a era sa uit, sa nu iti lasi acasa nici buna dispozitie si cine stie, poate ne vedem pe plaja.

Pa pa si distractie placuta!

5 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Litoralul romanesc :X Pai daca mergi cu parintii nu o sa-ti bati capul asa de mult cu ce o sa iti iei cu tine acolo, la mare.
Ce trebuie sa-ti iei:
-Imbracaminte: de preferat multe tricouri, pantaloni scurti, costum de baie, lenjerie intima, sapca.
-Accesorii: ochelari de soare, ochelari de intrat sub apa, o minge cu care sa te joci.
-Solutie impotriva razelor solare, sa nu te "arzi" prea tare la piele.
-Vreo 2-3 prosoape.
-Rogojine, pe care sa stai intins la soare, nu neaparat, dar poti sta si pe sezlong, deci nu-i problema!
-Bani de cheltuiala, cel putin 10 milioane trebuie sa ai, fara taxe de cazare!
-Periuta de dinti si pasta!
-Eventual o gentuta in care sa-ti pui lucrurile.
-Aparat foto.
-Telefon pentru a-i contacta pe cei dragi happy

| Escape a răspuns:

Placa de par, laptop, telefon, costum de baie (2), sandaleeeee, rochite, oje, lotiune de plaja, mp3, bratari, cercei, cam atat

| bigsy a răspuns:

logik costumu` de baie ochelari telefonul`. haine. P.S: cat mai lejere. ochelari de soare... papucei[sandalutze sau shlapishori cu degetzel] crema solara reviste. portofelu`laughing sper ca ti-am fost de folos fiind prima care raspunde cred ca as merita o funditalove struck

| Alinuu24 explică:

Imi cer scuzesad.

As fi vrut sa va dau la totii.dar.sad.

| Alinuu24 explică:

Oricum, multumesc muult de raspunsurii ::***.