| ƒαηтαααα a întrebat:

Heiii TPU.
Diriga vrea sa faca o excursie cu clasa la munte si voiam sa imi sugerati niste locatii, destinatii si toate celelalte pentru o excurise la munte de 3 zile. Sa fie ieftin si frumos(daca se poate sa imi dati un link cu destinatii si oferte pentru excursii la munte)
Multumesc si scuzai categoriahappy

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Vama buzaului cu rezervatia de zimbri, barajul de la siriu, sarata monteoru

| loveyourkiss a răspuns:

Pai poti merge la Brasov, Sighisoara, sau Maramures sau Piatra Neamt. Eu personal mias dorii sa merg pe Transfagarasan