| Funditssa a întrebat:

love struck a fost cineva in bulgaria in statiunea Sunny Beach love struck?! Daca da cum a fost :X! [ am mai fost in bulg. dar nu in statiunea asta ] ~!
Dar la hotelul din Sunny Beach Planeta 4*+ love struck ati fost? love struck cum esteeehee hee?
Mancarea buna, jacuzzziii cum e, sauna cum e? apa curata in piscina? kamere spatioase, angajatii dragutzziii love struck! Fundita+restul vot cu folositorrr love struck!~mersi multttt

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Angajatii fff draguti apa curata mancare traditionala gustoasa se mirita banii dati! 1 am stat 2 saptamani si a fost super mi-a placut mult sauna ff confortabila si calduroasa kamere destul de spatioase n( ca na ce poti face in ea doar nu dai petrecere)