| oanakissyou a întrebat:

Hellllp! Dau funda! Unde sa ma cazez in Mamaia? Plec pe 15.08 si ma intorc pe 19.08. Ca pret sa fie maxim 170 lei. Sa nu fie foarte departe de satul de vacantabatting eyelashes. Multumesc:*.

Răspuns Câştigător
| ιυяιη a răspuns:

Hoteluri:
1.Hotel Doina- In perioada in care stai tu va costa 118 lei camera dubla mica si 140 lei dubla mare.

*Hotel Doina se afla la intrarea in statiunea Mamaia si face parte din grupul de 4 hoteluri de 10 etaje din apropierea parcului Aqua Magic. La hotel se poate ajunge direct din drumul principal cu autoturismul sau maxi-taxi.*

Mai poti gasi mai multe oferte la likul asta : http://www.galos.ro/......ia_35.html

Pensiune: Vila Veronica situata in Mamaia Sat la numai 400m de plaja a intrat in circuitul turistic in iunie 2009, oferindu-le oaspetilor nostri camere mari, spatioase, utilate modern cu grupuri sanitare proprii, minifrigider, Tv, aer conditionat, internet wireless
In cursul acestei saptamani: 140 lei / camera dubla
... in weekend: 140 lei / camera dubla

1 răspuns:
| mimicool a răspuns:

In mamaia cu 170 de lei te cazezi pe plaja la cort.Mai bine te duci intr-o statiune mai ieftina ca in mamaia e fff scump.