| Ichigo a întrebat:

Hello, am o intrebare ce se imparte in 2, in cazul in care nimeni nu are raspuns la prima:

1. Unde as putea sa gasesc o sursa de curent gratuit in Turda? (pentru stecher de priza, nu USB)

2. Daca nu exista raspuns la 1, atunci imi puteti sugera va rog localuri din Turda unde as putea sta 4-5 ore sa consum whatever (cafea, ceai, mancare, etc) si exista prize valabile?

Va multumesc

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poate au o bibliotecă publică...

| WhiteLife a răspuns:

Nu știu cât ajuta, dar în Timișoara în Iulius Mall am văzut odată o cunoștință ca a pus ceva în priza. Deci posibil sa exista în Mall, poate prin jurul scaunelor acelea pe care poți sta pe culoar (undeva lângă un perete). O alta varianta (în Oradea) la McDonald's am fost de multe ori cu laptopul și erau prize. Ma gândesc ca Mc are cam aceleași standarde peste tot, deci sunt șanse sa găsești ceva.

| Ichigo explică (pentru WhiteLife):

Nu cred exista Mall la Turda... o sa caut McDonalds pe harta dar nici dinasta nu cred ca au