| BabyGirlLoquita a întrebat:

Hello, aveti idee cum pot ajunge in pasul Tihuta? Hotel castel Dracula... Specific ca m ar interesa o ruta convenabila cu trenul. Am inteles ca trebuie sa ajung in Vatra Dornei si de acolo ar trebui parcursi cam 30 km pana la Pasul Tihuta. Intrebarea este daca exista un transport direct, autocar, din Vatra Dornei la Pasul Tihuta?! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

S ar putea sa fie una autobuz care sa faca ruta Vatra - Bistrita