| Yoyolikaa a întrebat:

Hello! Ce faceti?
Deci...o sa plec in Spania la vara cu corul nu stiu exact unde thinking la Barcelona sau Madrid cred thinking cat timp faci cu autocarul din Romania mai precis judetul Hunedoara orasul Orastie pana in Barcelona? Dar cu avionul? Cat este un bilet? thinking
Multuu big hug Fundita >big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| RobertM3 a răspuns:

Eu iti spun din proprie experienta.De la Bistrita pana la Barcelona am facut in jur de 2 zile.Am pornit miercuri dimineata si am ajuns joi spre vineri seara(cu autocarul).Cam la fel o sa faci si tu titand cont ca distanta dintre Bistrita si Orastie este de 240 km-3 ore in plus.Cu avionul din Cluj se fac 4 ore jumate.