| Maxim96 a întrebat:

Hello! Ce parece aveti despre oamenii aventurieri care calatoresc in jurul lumii pe bicicleta sa chiar pe jos? Sunt intregi ei oare la mintebig grin?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Eu zic ca da.
Le place sa calatoreasca, dar asta necesita si bani big grin
Si eu as face un tur al europei, dar nu singur, cu mai multi prieteni big grin Chiar mi-ar placea tongue tongue
Pe bicicleta, hai ca mai merge, dar pe jos hmm nici intr-o mie de ani! happy

4 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Fiecare are o,, dambla,, daca omul se simte bine si asta este visul lui atunci... Drum bun la mers pe bici laughing))

| Mihaela1964 a răspuns:

De ce nu? Ai ocazia sa vezi locuri noi cu bani putini, ce-i drept cu un efort fizic mare.

| VadTot a răspuns:

Unul dus cu pluta n ar ajunge nici pana la Ploiesti din Bucuresti ca zic asa,! Deci Acest gen de oameni despre care spui tu ca nu ar fi intregi la minte. Sunt mai intregi la minte decatt ti ai putea imagina! Si extrem de curajosi Care iubesc aventura reala si lucrurile noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sint intregi la minte. Daca ar sta prin baruri, mintea lor nu ar mai judeca limpede. Dar la aer curat si miscare, asta da, placere. Ii admir!