| OrdinaryLovelyGirl a întrebat:

Hello. Peste cateva zile merg in Germania. Ce ruta credeti ca ar fi mai avantajoasa, cea prin Ungaria si Austria sau cea prin Slovenia si Cehia?

4 răspunsuri:
| Basthet a răspuns:

Bună!
Prin Ungaria și Austria drumurile sunt cu mult mai bune decât prin Slovenia și Cehia, deci ajungi în condiții mai bune și mai repede.
Drum bun!

| Levelstar a răspuns:

Bineinteles ca o ruta mai buna este Ungaria-Austria, astfel ajungi si mai repede.

| ThinkDifferent a răspuns:

Salut!
Prin ruta Ungaria si Austria, am facut de multe ori drumul acesta si este cel mai sigur.

| Danny1212 a răspuns:

Austria