| whatzZzupp a întrebat:

Hello Wold! Care este cel mai bun loc din Bucuresti pe care il poti vizita si de unde de asemenea poti cumpara si suveniruri? Merci! (sper ca aceate este categoria corecta pentru asfel de intrebari) :*

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Suveniruri gasesti peste tot in centru, dar orice lucru pe care-l cumperi poate fi considerat suvenir, poti face turul orasului intr-un autobuz decapotabil, la pas prin centrul vechi, muzeul Bucurestiului, manastirile si bisericile vechi din oras si din jur, muzee, parcuri, etc