| BlackCityossse a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare.
Am inchiriat o camera pentru 2 persoane la un hotel si am cumparat biletele pentru amandoi, acum.Eu o sa merg dar cealalta persoana nu din alte motive.Iar mama la nepotul meu s-a hotarat ca daca e un loc liber sa ii vina si fiul ca imi plateste tot.Deci se mai poate schimba numele de pe biletele de hotel?

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Normal da ai putea fiindca deja este si platit dupa cum ai spus, de preferat contacteazai inainte de orice ca sa lamuriti problema nu sa au surprize, fiecare hotel are regulile ei nu poti sti 100% unele lucruri. Bafta!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi asa greu sa dai un telefon la hotel sa intrebi?

| BlackCityossse explică (pentru suntserios):

Eu v-am intrebat te voi plus ce raspuns e asta?

| suntserios a răspuns (pentru BlackCityossse):

Si ce bre, ti se pare ca noi conducem hotelul ala sa luam hotarari in numele lui? Daca eu iti ziceam ca poti sa il schimbi fara probleme si cand ajungeai la hotel iti zicea ca nu, ca politica lor nu permite?

care atat de complicat e sa dai un telefon?