| tomica25 a întrebat:

Hey,anul asta vreau sa merg la mare,dar nu am chiar atat de multi bani,si as avea nevoie de un hotel ieftin,da care sa nu fie plin dd gandaci, sa aiba 2 paturi,un dulap,baie cu dus si cam atat, ma puteti ajuta va roghappy

Răspuns Câştigător
| mkadita a răspuns:

La Ef. Nord, hotelul Minerva. Sunt mai multe, la asta am stat cu familia mea si nu au fost probleme.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sunt multe pensiuni care oferă condiții foarte bune la prețuri rezonabile, în special în partea sudică a litoralului nostru. Sunt și ceva hoteluri OK, dar prețul e ceva mai mare. Și nu te lasă nici să faci grătar în spate! happy

| pietrean a răspuns:

Avand 14 ani, nu prea cred ca ai cum sa te cazezi intr-un hotel.Iti trebuiesc macar 18 primaveri!
Cu parintii, nici-o problema!

| Mihaela1964 a răspuns:

Inchiriaza o garsoniera, e mai ieftin decat la hotel, ai acces la bucatarie, e ok. Poti incerca sa stai la gazda unde e mult mai ieftin inchirierea unei garsoniere. Camerele sunt pe principiul vazut-placut, daca nu-ti convine pleci si cauti alta, oferta e mare. Si aici ai acces la bucatarie cu frigider si aragaz, unde-ti poti face ceva de mancare., dar de multe ori baia trebuie s-o imparti cu mai multe persoane.Alta varianta e cu cortul, e fain mai ales cand esti tanar. Locurile de campare apa curenta, dusuri cu apa calda, te poti conecta la curent. Alegerea iti apartine, in functie de ce-ti doresti si de bani disponibili.

| tomica25 explică:

La hotel minerva era dus ca lumea, ca am auzit ca de chiuveta era pus un furtun si faceai dus pe jos