| axeLh a întrebat:

Hey, as dori sa aflu si eu cateva raspunsuri la intrebarile astea :

In legatura cu Salina din Turda [ cea in care a fost filmat videoclipul I like the trumpet ].
1. Plec din Bucuresti cu trenul, si din cate am vazut, nu este statie de tren in Turda, deci unde imi convine sa ma opresc? Campia Turzii/Cluj? Ce as putea lua din aceste 2 orase spre Turda/Salina din Turda, si cam cat m-ar costa transportul?

2. Un loc ieftin si bun unde m-as putea caza? In Turda m-ar interesa in special

Răspuns Câştigător
| bogdancj19 a răspuns:

Pai : 1.in Campia-turzii pentru ca distanta mai mare de 5 km intre aceste doua orase nu este, fata de Cluj ca sunt aprox 40 km pana in turda! din campia turzii este un autobuz care circula binisor, mai mult de 5 lei nu e biletulhappy
si 2. Aici nu te pot ajuta sad
Crede-ma ca sunt din zona, stau in cluj si am fost prin campia-turzii si turda ft des. Funda?

2 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Clar,Campia Turzii,autobuz din gara,te duce pana aproape de Salina,nu ai mult de mers pe jos sau un taxi insa e ieftin! Merita vazuta Salina, e un mic Las Vegas! Vei fi cu siguranta, impresionat ca poate exista asa ceva la noi in tara! Bafta!

| axeLh explică:

*dau funda