| Anitta_Karla_1990 a întrebat:

Hey azi as vrea sa o scot pe mami afara la o gura de aier... voi ce spuneti sa o duc in brate sau cu sania? Are ceva probleme la picioare

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cel mai bine ar fi cu sania. Daca ai aceasta posibilitate. Adica daca ai zapada si loc pe unde sa o tragi. Daca o duci in brate poti aluneca si veti cade. Nu cred ca ti-ai dori asta.

| Edisor27 a răspuns (pentru darrio2007):

Dar daca ar sta la bloc? cum o duce cu sania pe scari?

| darrio2007 a răspuns (pentru Edisor27):

Ai facut vreodata asta? Normal ca pana la sanie o duce in brate. I-am dat o parere. Procedeaza cum crede ca ii este mai usor. Nu cred ca ar plimba-o in brate pe strada.

| Edisor27 a răspuns (pentru darrio2007):

Dar ar fi mai greu sa daca o sta la bloc sa o duca si pe mamicasa si pe sanie

| darrio2007 a răspuns (pentru Edisor27):

Intai sania si apoi mamica. Dar daca nu sta la bloc?

| Edisor27 a răspuns (pentru darrio2007):

Ar fi mai usor

| Edisor27 a răspuns:

Pai depinde unde stai, daca stai la bloc nu o poti cu sania... Daca stai la casa atunci da.

| litere123 a răspuns:

Sania

| Anitta_Karla_1990 explică:

I a facut bine plimbarea dupa. 5minute a luat o somnu in brate mai tarziu dupa masa de prânz o sa o scot cu sania...

| minrest a răspuns (pentru Anitta_Karla_1990):

Scumpa de ea, sa va dea Dumnezeu sanatate. Da, cu sania trebuie plimbata, si nu mult ca oboseste.

| Anitta_Karla_1990 explică (pentru minrest):

Am plimbat-o cam 30 de minute mai tarziu as vrea sa o mai scot o ora