| Denisa2763 a întrebat:

Hey...Buna! Am nevoie de ajutorul vostru,vreau sa organizez o excursie la Sinaia,dar nu prea ma descurc, adica as avea nevoie de o ruta (Slobozia-Sinaia) dar as avea nevoie si de obiectivele turistice interesante de pe aceasta ruta Va rog daca ma puteti ajuta(o harta cu obiective ar fi ideala ).Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| ioanadecasmir a răspuns:

Daca a nins cu siguranta cel mai bun loc ar fi derdelusul si partia de sky sau urcatul pe traseele de pe munte, urcatul cu telecabina, adica daca te duci la munte trebuie sa vizitezi muntele, nu?

| Denisa2763 explică (pentru ioanadecasmir):

Da normal!

| Denisa2763 explică (pentru ioanadecasmir):

Da, dar eu vroiam o harta cu toate obiectivele turistice de pe ruta....este o excursie cu clasa si vrem sa vizitam cat mai multe. De ex Castelul Peles...