| Neah a întrebat:

Hey, buna, imi puteti da ceva informatii despre urmatoarele tari:
Anglia, Irlanda si Norvegia. Sa fie ceva in afara de wikipedia si in special atractii turistice. Funda tongue

2 răspunsuri:
| justme_7869 a răspuns:

In anglia sunt multe atracti turistice si multe sunte gratis precum sa mergi la museu este gratis.multe parcuri frumoase cu animale!
de exemplu in anglia poti vizita parcuri de distractii, ochiul londrei london dungeon museu de ceara la acvariu te poti duce este ff frumos nu este ca la noi doi trei pesti si gata!
poti sa vizitezi castele in afara londrei sunt ff istorice si ff frumoase merita vazuta anglia este ff frumoasa dar vremea nu este asa de buna!
mai aless daca iti place shoopingull ai ce sa cumperii si la preturii ff bune!