| Linda18 a întrebat:

Hey! Ce locuri credeti ca as putea vizita in drum spre mare, din Cluj spre Mangalia?

Răspuns Câştigător
| Braunion a răspuns:

Ai doua variante

- Drumul prin Sibiu :

Salina de la Turda; Ocna Mures; Sibiu, Marginimea Sibiului, Ocna Sibiului, Muzeul Satului din Sibiu, Paltinis; Valea Oltului.

- Drumul prin Brasov:

Salina de la Turda; Sighisoara; Brasov, Poiana Brasov; toata Valea Prahovei.

7 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Da d c nu t uiti p harta? Da-mi un link cu harta Romaniei si vad eu.

| PVAAVU a răspuns:

Da de ce nu te uiti pe o harta? Da-mi un link cu harta Romaniei si vad eu.

| Linda18 explică (pentru PVAAVU):

M-am uitat pe harta! Am vrut sa vad ce locuri frumoase am vazut altii si cred ca merita sa-l vizitez si eu. Cat despre harta, cauta in google maps. happy

| PVAAVU a răspuns (pentru Linda18):

Da cauta tu; nu inteleg ce ai mai intrebat.

| Linda18 explică (pentru PVAAVU):

Pentru ca am am vrut sa vad ce locuri au vazut altii si cred ca merita sa le vizitezi, ca nu le pot vedea pe toate.
Am mai spus si in comentariul anterior. happy
Si sper ca ai inteles happy

| PVAAVU a răspuns (pentru Linda18):

Aha! confused

| vinusipaharu a răspuns:

La bran poti intra.