| Akarisu a întrebat:

Hey! Ce parc de distractie v-a placut cel mai mult din strainatate?(scrieti si tara). Mie mi-a placut Connyland din Elvetia!

Răspuns Câştigător
| Eff a răspuns:

Disneyland normal. e raiul pe pamant:))
Mi-a mai placut un parc acvatic de langa venetia. e cel mai mare din europa sau ceva de genu.:-? sau are cel mai inalt topogan din lume. ma rog. oricum, acolo da adrenalina:)) http://www.aqualandia.it/

siii... ala din viena hmmmmmmmmmmmm PRATER nu imi mai venea numele. foarte tare acolo.

5 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

Disneyland (paris, franta)

| eduard89 a răspuns:

Gardaland (Italia), mirabilandia ( Italia ), europe parca ( germania, probabil cel mai tare din europa )

| matadoru a răspuns:

Dupa cum am auzit Disneyland e cel mai mare, din pacate nu am avut inca ocazie sa merg dar am fost la cel de-al doilea parc din Europa(cel putin asa spun cei de acolo), la Port Aventura(intre Barcelona si Zaragoza )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prater din Viena

Răspuns utilizator avertizat