| Nobody_9820 a întrebat:

Hey! Cine merge in excursie la Royal Holloway in Londra? Din 15 iulie? Astept raspusnsuri happy

2 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Daca imi dai tu bani merg. laughing Parca era criza. big grin

| LoVeIsMyAir a răspuns:

De 15 iulie o sa am alaturi prietenii... oriunde as merge mereu as vrea sa fiu cu ei. Daca maine as pleca in Londra la Royal Holloway s-ar putea sa nu ma simt foooarte bine, mai bine as merge la un suc cu prietenele, asa as fi mai fericita...Styu ca si locul asta, Royal Holloway, e super sofisticat si scump dar viata frumoasa nu se cumpara.Cred ca de 15 iulie as merge la un suc cu prietenele sau la padure ar fi mai dragut. Oricum, gusturile nu se discuta.