| FyfyRoly21 a întrebat:

Hey,daca mergem cu masina noastra pana in aeroport si luam avionul.ce facem cu masina?straight face vine odata cu bagajelr..sau trebuie sa o lasam acasa? Va rog rasp. rapid, funditaa love struck

14 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Poti s-o lasi in parcare la aeroport dar nu e recomandat, mai bine o lasi acasa si mergeti la aeroport cu altceva.

| darrio2007 a răspuns:

Daca vrei sa o iei cu tine o bagi in alt avion.Contracost si cu toate taxele achitate. Daca nu, o lasi in parcarea cu plata a aeroportului si achiti pentru zilele in care va sta masina in respectiva parcare.Capisci?

| xClementine a răspuns:

Nu, vine si masina cu tine, o s-o puna astia cu bagajele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa iei masina cu tine in avion? wtf?

lasa masina acasa ca au astia niste taxe in parcare la aeroport de nu e adevarat

| valentingb a răspuns:

Daca e masina mica, o pui in geantahappy Masina o lasi in parcare, daca este vreuna langa aeroport, si in general platesti mult ca s-o lasi acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina iti ramane la aeroport. Cum sa vina odata cu bagajele, doar nu o baga si pe ea in avion.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mergi cu taxi ori rogi un prieten/ruda sa te duca sau macar aranjezi ca cineva sa vina la aeroport dupa masina.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

O lăsaţi în parcare, nu vine odată cu bagajele.

| MitroKta a răspuns:

Cel mai bine te conduce cineva la aeroport. Masina oricum n-o poti lua cu tine, si de lasat in parcare, nu cred ca iti convine, ca sunt taxe enorme. Dar poate ca te intorci repede si vrei sa ai masina la indemana. Insa chiar si asa tot platesti o gramada. Taxa la parcare e de cativa lei pe ora.

| diannna38 a răspuns:

O lasa acolo la aeroport ca nu se face mica sa intre in avion

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Ramane acolo in parcare laughing

| Raducu1997andrei a răspuns:

Ramane in parcarelaughing

| empires a răspuns:

Pai mai bine lasi masina acasa pentru ca nu o poti lua cu tinewinking

| Moxye a răspuns:

Mai bine o lasa-ti la aeroport pentru ca acolo nu se pot sparge masini.Nu sti nici o data ce se intmpla.