| marylangdon a întrebat:

Hey dupa parerea voastra ce e mai bine :
la mare vara sau la munte iarna?
da, stiu ca ambele e cel mai bine big grin

20 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

La munte poti merge si vara, e chiar mai frumos vara in timp ce iarna la mare nu prea ai ce face, deci iarna.

| marylangdon explică (pentru WR104):

Hmm.logic!
da.dar daca este cea mai mica posibilitate ca daca mi sa primit vara, lasind totul pe iarna, nici iarna sa nu se primeasca?
big grinD

| WR104 a răspuns (pentru marylangdon):

De unde esti?
Scuze dar nu am inteles.

| marylangdon explică (pentru WR104):

Pai..eu sunt de la Moldova)
de ce intrebi?

| WR104 a răspuns (pentru marylangdon):

Pentru ca ai un accent ciudat. si nu am inteles ce mi-ai scris in raspunsul anterior.

| marylangdon explică (pentru WR104):

Accent ciudac, hmm cum sa inteleg aceasta big grin?

| WR104 a răspuns (pentru marylangdon):

M-am gandit ca prin felul in care ai formulat raspunsul nu esti din Romania sau nu ai trait foarte mult in ea.
Faza cu accentul era mai mult o gluma, nu intelesesem ce ai vrut sa spui.

| marylangdon explică (pentru WR104):

Hmm,interesant.Sincer niciodata nu m-am gindit ca suna intr-un fel straniu pentru altcineva, dar ce pot sa zis, asa vorbesc eu big grin

| WR104 a răspuns (pentru marylangdon):

Da, inteleg numai ca nu am inteles la ce te-ai referit aici:
"Hmm. logic!
da.dar daca este cea mai mica posibilitate ca daca mi sa primit vara, lasind totul pe iarna, nici iarna sa nu se primeasca?"

| marylangdon explică (pentru WR104):

LOL
e o lunga istorie.Deci presupunem ca paritii mei au zis ca daca nu mergem vara, atunci vom merge iarna! Bine! Clar pina aici?
Asa ca ma gindeam, dar daca si iarna ei vor spune ca nu mergem? Atunci o sa-mi para rau ca vara nu am fost niciunde big grin
Incurcat nu?
Dar spune-mi daca ai inteles big grin

| WR104 a răspuns (pentru marylangdon):

Am inteles perfect acum.
Pai vacanta placuta oriunde vei ajunge pana la urma.

| marylangdon explică (pentru WR104):

Daca voi ajunge undeva pina la urma!
lol
Oricum mersi happy

| WR104 a răspuns (pentru marylangdon):

Lol, cu placere, loc.
Numai bine.
Lol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, mie vara la mare mi se pare prea aglomerat si de prost gust. Vezi si ce nu-ti inchiupui si te dezgusti. Mai bine la munte. Marea e mai frumoasa chiar atunci inainte de 1 mai, inainte sa inceapa sezonul estival - pentru ca atunci parca toata plaja e doar a ta!

| marylangdon explică (pentru anonim_4396):

Da..insa acest sentiment il poti simti si dimineata devreme, stii tu pe la 5 cind o briza mica da valurilor ceva mai mult efort..bla bla bla! mii lene sa scriu big grin
da sunt de acord intr-un felhappy

Răspuns utilizator avertizat
| Almássy a răspuns:

Ai vazut la stiri oamenii aia care iarna faceau plaja si inotau? sau aia vara care faceau sky in alaska imbracati in tricou? oare ei ce ar raspunde? laughing

| marylangdon explică (pentru Almássy):

LOL
nu stiu ce ai ar raspunde, dar ar fi interesant de incercat stilul lor de viata big grin

| RainOfColors a răspuns:

La mare vara.

| xtreme95 a răspuns:

La munte vara la gratar si sarit cu crossu'.