| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Eu și logodnicul meu ne vom muta in Arad în interes de serviciu. Ce zone în care sa ne mutăm recomandati? Să fie aproape de supermarketuri de preferabil. Ce atracții turistice sunt in Arad? Și ce zona a Aradului e mai "defăimătoare " și de care ar trebui sa ne ferim? Va mulțumesc!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Google maps, vezi care e cel mai mare mall din oras si ce optiuni aveti de a gasi ceva in chirie prin zona. Garsoniera o sa fie ieftina pentru voi la inceput.