| TDGMeebu a întrebat:

Hey!
La vara voi pleca la DisneyLand Paris.
Vreau si eu sa stiu cat costa biletul de intrare.
Si daca la hotelele din jurul Parcului sunt piscinehee hee
Eventual informatii generale dar in romana.
Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Diana498 a răspuns:

Eu am fost...
pai de copil vara trecuta era 89 euro
adult vara trecuta era 110 euro pe zi (poti sa te dai in ce vrei)
Da numai ca la hotelurile din jurul parcului sunt de vreo 6 stele asta insemnand ca dai pe noapte o groaza... eu am fost la un hotel apropiat de Disneyland Val d'Europe la o statie de el care avea in cazare intrat si pretul de 5 zile la Disney ce a fost super...
Trebuie neaparat sa te dai in toate rollercoasterele este ff super happy inauntru parcului sunt restaurante gen fast-fooduri si magazine de jucarii ff frumoase... Sa te duci si in Parcu propriu-zis (Disneyland Parc) dar si in Studiourile Disney (Walt Disney Studios) pentru ca si acolo sunt ff multe montagne rusuri si chestii din astea... Eu zic ca nu merita sa stai a piscina cand ai intregul Disneyland la picioarebatting eyelashes

6 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Zi mai bine ca vrei sa te dai mare pe aici, ca nu ai cui sa ii spui ca pleci, findca este una plina de bani dar care nici prieteni nu mai ai are. de unde mama naibi sa stie romanul daca sunt piscine acolo in juru Parcului. doamne fereste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jur ca nu am habar daca la "hotelele" alea sunt piscine, nici macar nu stiu daca in jurul parcului sunt "hotele", dar, cu siguranta exista niste hoteluri.
Sa te intorci cu bine, pentru ca, daca nu te descurci nici macar in limba rusa, nu stiu cum gasesti drumul inapoi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ma gresesc piscine sunt numai in hotelurile 4-6 stele daca ai disney landul la picioare nici gindul de piscina nu-ti va fi DISTRACTIE PLACUTA sper sa gasesti hotel cu piscina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ma gresesc piscine sunt numai in hotelurile 4-6 stele daca ai disney landul la picioare nici gindul de piscina nu-ti va fi DISTRACTIE PLACUTA sper sa gasesti hotel cu piscina

| alex20dica a răspuns:

De fapt am fost eu acum un an cu echipa de fotbal
Intrarea era 50 de euro...insa am fost cu echipa si am dat doar 25 de euro