| Adelyna06 a întrebat:

Hey! Ma puteti ajuta cu o pensiune? Anul acesta trebuie sa facem banchetul si vrem undeva cu piscine. Am cautat dar nu prea am gasit ce imi trebuie. Suntem 6 adulti si 9 copii. Ne trebuie 5 camere (3 cu un pat dublu, 1 cu 2 paturi duble sau macar sa incapa 4 persoane si inca o camera pentru 3 persoane). Tin sa mentionez ca trebuie sa aiba sala de mese. Va multumesc!

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Îți recomand pe booking.com îți selectezi acolo ce dorești să cauți.