| Trandafirii a întrebat:

Hey sambata eu cu parintii vrem sa mergem undeva in tara si nu stik unde, noi vrem sa aiba si locuri de vizitat turistice (nu dati locuri numai la munte, suntem satui) si unde sa mergem, vrem sa fie un oras / statiune departe de Barlad dau funda!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Băile Felix / 1 Mai - Oradea. Sau Timișoara. Mai departe de Bârlad nu cred să fie, nu la noi în țară!
În Bulgaria, ar merita să mergi la Veliko Târnovo sau Bansko.

| SkyPilot a răspuns:

Mergeti la Baile Herculane. Statiunea are un pic de arhitectura, ceva distractii, multe piscine termale acoperite, se pot face drumetii mai scurte sau mai lungi, zona are mai putina zapada decat altele. Cam departe de Barlad...

| mont a răspuns:

Pai poti incerca in Valea Jiului, statiunea Parang, statiunea Straja, Retezatul. Alta varianta ar fi Zarnesti cu Piatra Craiului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poti merge la Sibiu este un oras frumos si traditional.
O zi buna.