| TheHobbitHere a întrebat:

am observat ca s a deschis un parc ( Jurassic World park), ce vizitează turiștii acolo? Mi s-a spus ca dinozauri vii ( dar nu cred

6 răspunsuri:
| Mintar_Andreea_1999 a răspuns:

Jurassic Park de România. Un parc de distracții cu reproduceri în mărime naturală ale dinozaurilor va fi deschis la Râșnov.

| Mintar_Andreea_1999 a răspuns:

Jurassic Park de România. Un parc de distracții cu reproduceri în mărime naturală ale dinozaurilor, va fi deschis la Râșnov.

| TheHobbitHere explică:

Pai Cum, dinozauri adevărați?

| AFR81 a răspuns:

Dinozauri vii nu viziteaza in niciun caz laughing

| aliceinchains a răspuns:

laughing și tu ai crezut... Măcar m-ai făcut să râd puțin. Cel mult sunt reproduceri acolo, vii nu au cum să fie, uf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, vii