| Tripp91 a întrebat:

HEY TPU cam cat ar fi cel mai ieftin bilet de avion de la Cluj sau Timisoara la Londra dar fara escale! sau de la Cluj sau Timisoara la Oslo, Viena sau Paris dar tot fara escale! si din Paris sa iau trenul pana la Londra dar as vrea sa stiu si costul biletului de tren? DAU FUNDA!big grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| stefangs a răspuns:

Deci cel mai ieftin bilet din Timisoara la Londra cu escala la Munchen este 433 de euro nu exista bilete de avion direct de la cluj la Londra, sau Paris zbor direct este doar de la Bucuresti de pe Otopeni si costa 150 euro dus - intors!

| stefangs a răspuns (pentru Dkgray):

Atentie in primul rand nu e de la Cluj Napoca de la Cluj a vrut utilizatorul... in al 2 lea rand este zbor retur Londra -Cluj Napoca si are escala nu ai cum sa zborii direct 6 ore decat din Bucuresti

| Dkgray a răspuns (pentru stefangs):

Prietene cati ani ai? Cluj sau Cluj-Napoca, e acelasi oras!
Alea aproape 6 ore pe care le vezi sunt date de diferenta de fus orar.