| AlinaHoran a întrebat:

>:

Care a fost la geaogiu bai? Cum este acolo? este frumos?:X

6 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Sora mea a fost, este foarte frumos, vrei sa mergi si tu?

| BlueByMe a răspuns:

Este frumos, bine amenajat pe afara dar in apa e numa mizerie muuuulta...si este o gramada de lume, te pierzi pe acolo

| AlinaHoran explică:

Da as vrea sa merg si eu acolo :X
m-am interesat si pe net, scrie ca e frumos, in videoclip arata super bine, apa curata. Toate bune si frumoase!
Dar as dori sa aflu si parerea celor care au fost acolo :X
Va multumesc:*

| rosto a răspuns:

Am fost eu acum cativa ani. pentu mine a fost foarte bine pentru ca eu nu prea reusesc sa ma scald in apa rece laughing si statiunea e frumos amenajata

| BlueByMe a răspuns:

Eu am fost acolo alalteieri sh a fost cum ti-am zis in comentariul de mai sus

| anonim_1471 a răspuns:

Nu sunt de acord.am fost de cateva ori acolo...chiar in urma cu 1 luna...nu mi s-a parut apa murdara. din contra. a fost foarte, foarte curata.in privinta aglomeratiei sunt de acord.de preferat ar fi sa mergi in timpul saptamanii