| Csjfndndjekekk a întrebat:

Hey TPU, care ar fi locul cel mai ideal pentru o întâlnire între prieteni, nu ne-am văzut niciodată si vrem sa alegem un loc care sa fie destul de aproape de fiecare, tin sa mentionez ca nu vrem să fie la mare distanță de orașele: Onesti, Adjud, Comanesti. Am prefera sa fie o atracție turistică, nu orice colț de stradă. Multumim!

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Variante:
- Luati harta si puneti pe ea degetul.
- Va intalniti, pe rand, la fiecare.
- Cineva propune o locatie, iar ceilalti accepta.
- Luati harta si trageti linii intre locurile unde sunteti. Va intalniti la intersectia liniilor sau in apropierea ei.
- Va intalniti undeva, cat mai departe de locuinta fiecareia.
- Nu va intalniti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Hanul Berarilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteni pe Facebook. Da, ce interesant. Ați făcut un schimb de like și acum vreți sa faceți cunoștință. Și vezi ce grup formați, apoi mai luați și amendă. Este pandemie, poate ai uitat.

| florin926481f a răspuns:

Cum intalnire intre prieteni daca mu v-ati vazut niciodata?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru florin926481f):

Daca sunt prieteni, ce vrei sa zici? laughing Intre baieti merg.

| Csjfndndjekekk explică (pentru florin926481f):

Suntem prietene cumva in online, ne inteleg super bine, vorbim pe apel cam 5 ore pe zi si daca tot suntem,, aproape " una de alta am zic sa ne vedem, dar ma rog, am pus si eu o intrebare si repede imi sariti in cap?

| IonutValeriu a răspuns:

Puneti bani si inchiriati un apartament ceva in regim hotelier, in jur de 200 lei noaptea costa. Zic ca e mai fain asa decat sa stati afara

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru IonutValeriu):

De ce le trebuie apartament? O camera, o masa, doua scaune si un pat nu le este de ajuns?