| cezcez a întrebat:

cat dureaza un zbor cu avionul din bucuresti germania! vreau timpul minim si cel maxim! dau funda!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde unde anume în Germania (sunt multe sute de km între Munchen și Hamburg de exemplu. Depinde și de ce avion efectuează cursa, și de condițiile meteo, de eventuale restricții de zbor pe căile aeriene.
Teoretic, ai de stat în avion minimum 1 oră și vreo trei sferturi, maximum vreo două jumătate. Asta doar în cazul unui zbor direct. Dacă mai faci și escală, se schimbă situația.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul minim e 1h si jumate iar timpul maxim e 2h jumate..mai mult nu cred ca poate fi (asta daca zborul nu intarzie) sper ca te-am ajutat big grin

| rockbluesman a răspuns:

2-3 ore