| Ahead a întrebat:

Hey TPU.
Ce stiti despre Austria?
Urmeaza sa plec cu parinti peste cateva zile.
Vreau sa aflu cateceva despre aceasta tara, oricie informatie este binevenita.

Funda/thanks/voturi.

Răspuns Câştigător
| Fatayou a răspuns:

Intra pe wikpiedia si vezi o gramada. Uite si siteul:http://ro.wikipedia.org/wiki/Austria
Fundaaaaaaaaaaaaaaaaa?! si vot te rog

5 răspunsuri:
| euana05 a răspuns:

O prietena a fost acolo si mi-a spus ca este muzeu de satuete de ceara cam ca si in Londra. Funda?

| Plimbarescu a răspuns:

Uite aici informaţii despre Austria, e o ţară foarte frumoasă şi civilizată. :)

http://www.plimbarescu.ro/austria/insemnari/

| VLaDe2012 a răspuns:

Iti zic eu e o tara frumoas cu traditile ei si acolo poti gasi animale exotice sau poti fi muscat de un sarpe si mori depinde unde mergi iti zic eu ca e frumos daca te-am ajutat funda

| Ahead explică (pentru VLaDe2012):

Shit! voi lucra intr-o sera

| razvan66669 a răspuns:

Este o tara frumoasa e muzeu de tehnologie e foarte fine funda