| Aditzaaaa a întrebat:

Cine imi poate spune si mie niste preturi de cazare la Hotelul Regina din Paralia Katerini, Grecia? ca m-am bagat pe site-ul lui si mai multe si nu gasesc un pret de cazare, va rog ajutati-ma sau daca stiti pretul de cazare tot in Paralia KAaterini dar la Hotelul Europe...va rog va dau 2, 3 FUNDE!

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Anul trecut pretul a fost intre 24-52E camera single si 25-35E in camera cu 2 paturi. functie de perioada in care vrei sa mergi