| NiculaLoredanaAndreea a întrebat:

Deci ca sa trec la obiect, eu si clasa am vrea sa mergem undeva 2 zile, cu diriginta noastra. Ati putea sa-mi dati cateva idei de locuri tinand cont ca vom sta aproximativ 2 zile, noi locuim in jud, Sibiu (adica nu sa mergem de exemplu la Paltinis sau Balea Lac). Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Sebeș - Alba Iulia, sau Deva (cetate, aquaparc) - Hunedoara (cetate, lacul Cinciș) etc.
Sunt aproape, sigur găsiți cazare (și cu mic dejun) până în 150 de lei pe o cameră dublă, pe noapte. (dacă socotești pe două zile, dar pe persoană, e același preț!)

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Sighişoara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Brasov
Praid/Sovata

| T0T a răspuns:

Vad ca altcineva a propus Sighisoara deja, si cred ca este printre cele mai bune obtiuni. Daca nu, Bucegi.

| KodrutZ a răspuns:

Stai, stai. Ia repeta partea asta cu "ca sa trec la obiect". Daca nu luati diriginta la plimbare nu treceti, sau tu nu esti in stare sa formulezi o intrebare concis?

| NiculaLoredanaAndreea explică (pentru KodrutZ):

In loc sa scriu subiect, am scris obiect. Greseala mea. Nu trebuie sa fi rautacios.

| KodrutZ a răspuns (pentru NiculaLoredanaAndreea):

Nici tu nu trebuie "sa fi" analfabeta.

| NiculaLoredanaAndreea explică (pentru KodrutZ):

Telefonul a corectat. Nu toti intram pe TPU de pe calculator.

| KodrutZ a răspuns (pentru NiculaLoredanaAndreea):

Nu mai intra de pe telefon. tongue