| anonim_4396 a întrebat:

happy! Imi puteti spune daca exista un strand in Orsova? Daca da, spuneti-mi pe ce strada. Multumesc! P.S : Funda

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

Insfarsit un Orsovean tongue laughing Din nefericire nu sunt in orsova Stranduri, vezi la roata s-au al Herculane.

PS : Apropo, noi toti facem baie la Plaja tongue si la Pontonwinking

10 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Nu exista.
Ori te duci pe Dunare, ori la Herculane.

| NeymarJr11 a răspuns (pentru Mikhtarian):

Esti cumva din orsovalaughing) exista o plaja, la 2-3 km de orsovaoh go on, nu-ti mai da cu parereatongue.

| Mikhtarian a răspuns (pentru NeymarJr11):

Stai ma, ca am fost in vizita.
Si eu n-am vazut decat plaja, nu strand, caci vara trecuta am fost si m-am interesat.

| NeymarJr11 a răspuns (pentru Mikhtarian):

Bine raspunde sa faci raspunsuri laughing)

| andreirapid a răspuns:

Dunarea, la dreapta de oras!

| NeymarJr11 a răspuns (pentru andreirapid):

Esti din Orsova?

| andreirapid a răspuns (pentru NeymarJr11):

Nu, Orsova e din mine laughing

| NeymarJr11 a răspuns (pentru andreirapid):

OKey.

| AlessandraCoco a răspuns:

Eu nu sunt din Orsova, ci din Arad. Merg o saptamana in vacanta! Mersi pentru raspunsuri!

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Dunarea