| ksg a întrebat:

Imi puteti spune daca mai exista cinema Albatros in Mamaia? Daca da, vreau sa stiu unde este exact, cu cat mai multe detalii

4 răspunsuri:
| simpluone a răspuns:

Da mai exista. Desi nu mai se pun filme acolo cladirea/locatia exista. Este langa Cazino Mamaia, cam la 400 de metri de la Cazino Mamaia spre Constanta. Cladirea este situata cumva langa bulevardul Mamaia langa Clubul Belagio.
Pentru taxi sau microbuz le spui soferilor si te opresc chiar langa el, pentru autobuz mergi pana la cazino mamaia si apoi pe langa bulevard te intorci inapoi si mai mergi aprox. 5 min.pe jos

| ksg explică (pentru simpluone):

Vad ca stii foarte bine Mamaia. Probabil esti din Cobstanta. Vreau sa te rog daca se poate sa mai vorbim. Mai am cateva nelamuriri. Poti sa-mi dai Facebook-ul tau? Posteaza linkul aici sau in mesaj privat si iti trimit cerere. Merci mult.

| simpluone a răspuns (pentru ksg):

Nu folosesc facebook-ul chiar ma enerveaza. Daca doresti alte detalii despre Mamaia poti posta tot aici, pune doar ca si comentariu. Intrarea pe net este total aleatorie deci nu te baza pe raspunsuri rapide.

| ksg explică (pentru simpluone):

Ti-am trimis un mesaj in privat. Putem vorbi acolo